Kontaktne osebe doma

DIREKTOR

Lidija Krivec Fugger

Telefon: 01 723 72 11

E-pošta: lidija.fugger@dpm.si

Socialna služba

SOCIALNA DELAVKA ENOTA MENGEŠ

Barbara Vesel

Telefon: 01 33 01 560

E-pošta: barbara.vesel@dpm.si

SOCIALNA DELAVKA ENOTA TRZIN

Lea Horvat

Telefon: 01 560 94 02

E-pošta: lea.horvat@dpm.si

POMOČ NA DOMU IN ZUNANJE DEJAVNOSTI

Ana Volč

Telefon: 01 330 15 87; 051 327 317

E-pošta: ana.volc@dpm.si

Urnik socialne službe:                                                                       Uradne ure pomoči na domu od ponedeljka do petka med 8. in 12. uro.
Ponedeljek, torek, četrtek in petek med 8.00 in 10.00 uro.
Sreda med 11.00 in 14.30 uro.

Za osebni razgovor je potrebna predhodna najava.

Zdravstveno negovalna služba

VODJA ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE

Mateja Lipovšek

Telefon: 01 723 72 28

E-pošta: mateja.lipovsek@dpm.si

AMBULANTA MENGEŠ

Vsak dan od 12.00 do 14.00 ure

Telefon: 01 723 09 46

E-pošta: ambulanta@dpm.si

DIPL. MEDICINSKA SESTRA - odgovorna oseba za stanovalce v B stavbi

Cirila Pančur

Telefon: 01 723 72 28

E-pošta: cirila.pancur@dpm.si

DIPL. MEDICINSKA SESTRA - odgovorna oseba za stanovalce z demenco v A stavbi

Iza Bratec

Telefon: 01 723 72 28

E-pošta: iza.bratec@dpm.si

VODJA ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE TRZIN

Nataša Omahna

Telefon: 01 560 94 01

E-pošta: natasa.omahna@dpm.si

AMBULANTA TRZIN

Vsak dan od 11.30 do 13.30 ure

Telefon: 01 560 94 04

E-pošta: ambulanta.trzin@dpm.si

DEŽURNI TELEFON ENOTE TRZIN

Enota Trzin

Telefon: 01 560 94 00

Ostale službe

SPLOŠNO KADROVSKA SLUŽBA

Mojca Golob

Telefon: 01 723 73 39

E-pošta: mojca.golob@dpm.si

FINANČNO RAČUNOVODSKA IN NABAVNA SLUŽBA

Zdenka Kotnik

Telefon: 01 777 74 20

E-pošta: zdenka.kotnik@dpm.si

SLUŽBA PREHRANE

Stane Groznik

Telefon: 01 723 09 47

E-pošta: stane.groznik@dpm.si

TEHNIČNA SLUŽBA

France Bevk

Telefon: 01 723 02 60

E-pošta: france.bevk@dpm.si

RECEPCIJA MENGEŠ

Enota Mengeš

Telefon: 01 723 72 28

RECEPCIJA TRZIN

Enota Trzin

Telefon: 01 560 94 44