Kontaktne osebe doma

DIREKTOR

Lidija Krivec Fugger

tel: 01 723 72 11

mail: lidija.fugger@dpm.si

NAMESTNICA DIREKTORICE ZA SPLOŠNO PODROČJE

Simona Anžur

tel: 01 723 02 65

mail: simona.anzur@dpm.si

Socialna služba

SOCIALNA DELAVKA ENOTA MENGEŠ

Barbara Vesel

tel: 01 729 11 63

mail: barbara.vesel@dpm.si

SOCIALNA DELAVKA ENOTA TRZIN

Lea Horvat

tel: 01 560 94 02

mail: lea.horvat@dpm.si

Urnik socialne službe:
Ponedeljek, torek, četrtek in petek med 8.00 in 10.00 uro.
Sreda med 11.00 in 14.30 uro.

Za osebni razgovor je potrebna predhodna najava.

Zdravstveno negovalna služba

VODJA ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE

Mateja Lipovšek

tel: 01 723 72 28

mail: mateja.lipovsek@dpm.si

DIPL. MEDICINSKA SESTRA

Cirila Pančur

tel: 01 723 72 28

mail: cirila.pancur@dpm.si

DIPL. MEDICINSKA SESTRA

Irena Grilj

tel: 01 723 72 28

mail: irena.grilj@dpm.si

DIPL. MEDICINSKA SESTRA

Mirela Ličina

tel: 01 723 72 28

mail: mirela.licina@dpm.si

VODJA ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE TRZIN

Nataša Omahna

tel: 01 560 94 01

mail: natasa.omahna@dpm.si

DEŽURNI TELEFON ENOTE TRZIN

Enota Trzin

tel: 01 560 94 00

AMBULANTA MENGEŠ

Vsak dan od 12.00 do 14.00 ure

tel: 01 723 09 46

mail: ambulanta@dpm.si

AMBULANTA TRZIN

Vsak dan od 11.30 do 13.30 ure

tel: 01 560 94 04

mail: ambulanta.trzin@dpm.si

Ostale službe

SPLOŠNO KADROVSKA SLUŽBA

Mojca Golob

tel: 01 723 73 39

mail: mojca.golob@dpm.si

TEHNIČNA SLUŽBA

France Bevk

tel: 01 723 02 60

mail: france.bevk@dpm.si

SLUŽBA PREHRANE

Stane Groznik

tel: 01 723 09 47

mail: stane.groznik@dpm.si

RECEPCIJA MENGEŠ

Enota Mengeš

tel: 01 723 72 28

RECEPCIJA TRZIN

Enota Trzin

tel: 01 560 94 44

FINANČNO RAČUNOVODSKA IN NABAVNA SLUŽBA

Zdenka Kotnik

tel: 01 777 74 20

mail: zdenka.kotnik@dpm.si