Kontaktne osebe doma

DIREKTOR

Lidija Krivec Fugger

tel: 01 723 72 11

mail: lidija.fugger@dpm.si

NAMESTNICA DIREKTORICE ZA PODROČJE ZDRAVSTVA IN OSKRBE

Stanka Štrus

tel: 01 723 09 77

mail: stanka.strus@dpm.si

POMOČNICA DIREKTORICE ZA POSLOVNO-FINANČNO PODROČJE

Simona Anžur

tel: 01 723 02 65

mail: simona.anzur@dpm.si

Socialna služba

SOCIALNA DELAVKA ENOTA MENGEŠ

Barbara Vesel

tel: 01 729 11 63

mail: barbara.vesel@dpm.si

KOORDINATOR ZA POMOČ NA DOMU

Vesna Seretin

tel: 051 327 317

mail: vesna.seretin@dpm.si

SOCIALNA DELAVKA ENOTA TRZIN

Katarina Pezdirc

tel: 01 560 94 02

mail: katarina.pezdirc@dpm.si

Zdravstveno negovalna služba

VODJA ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE

Mateja Lipovšek

tel: 01 723 72 28

mail: mateja.lipovsek@dpm.si

DIPL. MEDICINSKA SESTRA

Cirila Pančur

tel: 01 723 72 28

mail: cirila.celestina@dpm.si

DIPL. MEDICINSKA SESTRA

Irena Grilj

tel: 01 723 72 28

mail: irena.grilj@dpm.si

DIPL. MEDICINSKA SESTRA

Mirela Ličina

tel: 01 723 72 28

mail: mirela.licina@dpm.si

VODJA ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE TRZIN

Nataša Omahna

tel: 01 560 94 01

mail: natasa.omahna@dpm.si

DEŽURNI TELEFON ENOTE TRZIN

Enota Trzin

tel: 01 560 94 00

AMBULANTA MENGEŠ

Vsak dan od 12.00 do 14.00 ure

tel: 01 723 09 46

AMBULANTA TRZIN

Vsak dan od 11.30 do 13.30 ure

tel: 01 560 94 04

Ostale službe

VODJA SPLOŠNE KADROVSKE SLUŽBE

Mojca Golob

tel: 01 723 73 39

mail: mojca.golob@dpm.si

VODJA TEHNIČNE SLUŽBE

France Bevk

tel: 01 723 02 60

mail: france.bevk@dpm.si

VODJA PREHRANE

Stane Groznik

tel: 01 723 09 47

mail: stane.groznik@dpm.si

RECEPCIJA MENGEŠ

Enota Mengeš

tel: 01 723 72 28

RECEPCIJA TRZIN

Enota Trzin

tel: 01 560 94 44

VODJA RECEPCIJE IN PRALNICE

Uroš Mihelčič

tel: 01 330 15 87

mail: uros.mihelcic@dpm.si

VODJA FINANČNO RAČUNOVODSKE IN NABAVNE SLUŽBE

Zdenka Kotnik

tel: 01 723 09 76

mail: zdenka.kotnik@dpm.si

Testnik

Janez Novak

tel: 040 649 569

mail: janez.novak@gmail.com